Miły jesienny dzień we dwoje

Jesień zwykle niesie ze sobą aurę, która niestety nie nastraja optymistycznie. Dlatego, kiedy praktycznie wszędzie panuje tzw. pogoda barowa najchętniej spotkałbyś się z kumplami, aby wspólnie obejrzeć mecz czy posiedzieć przy kufelku. Jednak pomyśl ile radości mógłbyś sprawić swojej partnerce, czas ten przeznaczając na wspólny wypad na weekend. Żadna pora roku nie jest tak kolorowa jak właśnie jesień. I tu zapewne runą gromy, że nie nadajesz się do organizowania takich atrakcji, a Twój romantyzm jest, delikatnie mówiąc, mało rozwinięty. My jednak chcemy Cię zaskoczyć, pokazując jak łatwo możesz zorganizować Wasz wspólny weekend. I na pewno nie będzie to bezczynne siedzenie przy kominku.

Pomocna dłoń z Internetu

Kto jak kto, ale faceci wiedzą, że planowanie urlopów, weekendowych wyjazdów czy jakichkolwiek innych atrakcji nie należy do przyjemności. Chwytają się więc wszelkich sposobów, które ułatwią im szybką organizację ciekawego wyjazdu. Bezdyskusyjnie Internet okazuje się dużym wsparciem. Zaglądając do odpowiedniego serwisu, można w kilka chwil zaplanować wyjazd od A do Z. Z reguły wystarczy wybrać miejsce wyjazdu, interesujący nas region, określić budżet i czas pobytu, a dany system w kilka chwil wygeneruje konkretne propozycje. Prawda, że to dziecinnie proste?

W tym momencie zapewne zadajesz sobie pytanie: co będzie, jeśli zaproponowane przez system atrakcje nie przypadną Ci do gustu. To żaden problem! Propozycje możesz dowolnie modyfikować, dodając lub usuwając punkty z trasy Waszego wyjazdu lub też zmieniając ich kolejność. Wszystko po to, abyś mógł jak najlepiej dopasować go do tego co lubicie.

Nie jesteś romantyczny? Tym lepiej…

Niech Wasz weekend upłynie pod hasłem jesiennych aktywności. Tym bardziej jeśli wyjazd we dwoje kojarzy Ci się z romantycznym wypadem, kolacją, świecami i leniuchowaniem. Nadszedł czas, aby to zmienić! Oboje na pewno będziecie się świetnie bawić, a Ty dodatkowo zyskasz w jej oczach. Zdecyduj się na jedną z wielu propozycji może być to np. piesza wycieczka Wzdłuż Ojcowskiego Parku Narodowego gdzie podczas całej trasy zwiedzicie Zamek Kazimierzowski, przyjrzycie się Dolinie Prądnika oraz Maczudze Herkulesa oraz przespacerujecie się przez Bramę Krakowską. Inna propozycja to aktywny wypoczynek w Rezerwacie Skalnym Prządki gdzie znajdują się piękne skałki, a wśród nich bardzo ciekawe szlaki turystyczne z jaskiniami, formami skalnymi sięgającymi nawet kilkanaście metrów wysokości, źródła, punkty widokowe i oczywiście zamek Kamieniec w Odrzykoniu. Jeśli natomiast lubicie rowerowe wyprawy wybierzcie się na jedną z nich np. wokół Kanału Augustowskiego. To niezwykle malownicze okolice gdzie warto zatrzymać się na dłużej. Taka wycieczka to idealny pomysł na wypad we dwoje. Natomiast jeśli nigdy nie mieliście okazji być w Bydgoszczy to również warto byłoby się tam wybrać. Odwiedzcie 14- hektarowy Leśny Park Kultury i Wypoczynku. Spędzicie tam miłe chwile na łonie natury, korzystając z usług Ośrodka Rekreacji Konnej, Lunaparku, a kolejką wąskotorową dotrzecie do ZOO i Ogrodu Botanicznego. Oczywiście to nie wszystko, od Was tylko zależy co wybierzecie bo jesienią atrakcji w Polsce na pewno nie brakuje.

Jesień pod znakiem aktywności

Pokaż, że jesteś prawdziwym facetem. Podejmij decyzję, niech tegoroczna jesień nie będzie czasem między pracą, domem, ciepłym kocem i telewizorem. Niech będzie to czas pełen energii i nowych przygód. Odkryjcie razem uroki jesieni. A Ty daj temu początek, planując Wasz wspólny weekendowy aktywny wypad. Jesień to idealny czas na podróże!

Jesteś gotowy? Więc do dzieła! Poszukaj inspiracji w Sieci, wybierz miejsce i atrakcje, zarezerwuj, powiedz Ukochanej, aby spakowała walizkę. Reszta niech będzie dla niej niespodzianką i miłym zaskoczeniem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *